Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement
Hayat
24 Ağustos 2020 16:00

Hepimiz hayatta kalmak ve mutlu olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak bu çılgın dünyaya geliyoruz. Kendimiz için seçmediğimiz ve seçmeyeceğimiz şeyleri deneyimliyoruz. Gerçekte, mücadele ettiğimiz şeylerin çoğunun bizim hatamız olmadığını hatırlamamızın önemli olduğunu düşünüyorum.

Kendinizle barışmak, son derece dönüştürücü terapilerin ayırt edici özelliğidir. Barış acının sonu değildir; acı ve ıstıraba karşı savaşmamak ve bunun yerine bu deneyimleri olduğu gibi, kalpten nazik bir şekilde almakla ilgilidir.

Kendiniz için sevgi dolu şefkat ve şefkatle nefes alın. Artık ihtiyacınız olmayan şeyleri, artık size hizmet etmeyen şeyleri soluyun. Tıpkı olduğunuz gibi sevgi dolu farkındalık ve kendinizi kabullenerek nefes alın. Acının kendisine olan bağlılığınızı soluyun. Serbest bırakın. Sevgi dolu farkındalık içinde kendinizi dinlendirin. Steve Hayes bir yerde bundan bahsediyor; her şeyin süreksizliğini fark etmekten kaynaklanan olumlu duygular korkusu. Orada neşe, huzur ve sevginin de gitmesi gerektiğini bilmek, onu açılamayacak kadar acı verici hissettirebilir.

İçsel eleştirmeniniz ve düşmanca iç monoloğunuz kalıcı olacaktır. Tam güvende ve mutlu hissettiğinizde, sizi gözyaşlarınıza boğabilir. Kendinize şefkatiniz daha da ısrarcı olabilir. Kendinize nazik ve destekleyici bir arkadaş olmaya, sürekli olarak tekrar tekrar dönmeyi öğrenin! Doğdunuz andan öldüğünüz ana kadar olan sevgi, nezaket ve şefkat deneyiminiz, bedeninizden zihne ve ruha kadar her düzeyde sağlığınızı etkileyecektir. Kendinize ve başkalarına karşı dikkatiniz ve şefkatiniz en büyük armağanlarınızdan biridir.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar