Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement
Münih Yozgatlı Kadın Kollarından gıda yardımı
11 Mart 2021 10:51

Almanya  Bavyera eyaletinin Münih Yozgatlılar Birliği e.V. (BayDeBir ) kadınkolları tarafından Ramazan Ayı öncesinde ilimiz Yozgat'da yardıma muhtac ailelere gıda paketi yardımı dağıtıldı.


Münih Yozgatlılar Birliği e. V.(BayDeBir)  teşkilatlanma Başkanı Dağaslan Kılıçaslan, Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Hacer Kılıçaslan ve muhtarlar tarafından gerçekleştirilen  yardımla Ramazan Ayı öncesinde Yozgatlı ailelere manevi destek olundu.

"BİZ HEP BİRLİKTEYKEN GÜZELİZ"

Yapılan gıda paketi yardımı sonrasında açıklamalarda bulunan Münih Yozgatlılar dernegi teşkilatlanma Başkanı Dağaslan Kılıçaslan,"Almanya Yozgatlılar Federasyonu çatısı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yozgatlı vatandaşlarımıza nasıl destekte bulunuruz diye düşündük ve Ramazan Ayı öncesinde hazırladığımız gıda paketleri ile bir nebze de olsa yanlarında olduklarımızı hissettirmek istedik. Malum pandemi dolayısıyla bir çok kişi sıkıntılı günler geçiriyor. İnşallah bu günleri hep birlikte atlatacağız dedik ve böyle bir destekte bulunmak istedik. Münih Yozgatlılar derneği Kadın Kolları Teşkilat Başkanımız Hacer Kılıçaslan Hanımefendi ve muhtarlarımızla birlikte gıda paketi yardımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte bizlere destek olan herkese de çok teşekkür ediyorum. Biz hep birlikteyken güzeliz. İnşallah bu sıkıntılı süreci de birlikte atlatacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar