Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgatlılar yalnız değil
Almanya'nın Bayern eyaletinin başkenti Münih şehrinde Yozgatlıların bir araya gelerek kurdukları Bayern Yozgatlılar Birliği e.V. (BayDeBir) sosyal ve kültürel hizmetlerine aralıksız devam ediyor.
Yozgatlılar yalnız değil
30 Ocak 2021 13:42
714

Bayern Yozgatlılar Birliği e.V. (BayDeBir) başkanı Levent Gülten ve yönetim kurulu üyesi Dağaslan Kılıcarlan'dan oluşan ekiple İstanbula bir dizi ziyaret proğramları düzenlediler. Ilk ziyaretlerini Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu (DUYKON) eski genelbaşkanı ve Istanbul Yozgatlılar Federasyonu genel başkani Ahmet Yılmaz'i makamında ziyaret ettiler. Ziyaretde hasret giderildi güncel konular üzerinde bilgi alış verişi yapıldı.

Levent Gülten yaptığı konuşmada, " Cok şukür Avrupa'da teşkilatlarımızı kurduk Federasyonlarımiz hizmetlerine devam ediyor. Hemşehrilerimiz Avrupada ve Türkiyemizde yalınız degiller derneklerimiz Yozgatli hemşehrilerimiz için var Yozgatlılar Yalınız değiller" dedi.Daha sonra Istanbulumuzun ecdat yadigarı olan tarihi ve kültürel yerler gezildi.

Yorumlar


Ömer yiğitalp ( BAĞRIAÇIK)
31 Ocak 2021 12:07
Slm aleyküm arkadaşlar yozgat tv yi uydudan izlemek istiyoruz artık lütfen dünyada çok yozgatlı varız sizden ricamız tüm dünyadan izleyelim

En çok okunanlar