Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat’ta tepsiyle kayak, çılgınca eğlence

Yozgat’ta çocuklar ve büyükler, karın keyfini tepsi, naylon poşet ve tahta kızak gibi çeşitli malzemelerle kayarak doyasıya çıkardı.

Yozgat’ta tepsiyle kayak, çılgınca eğlence
24 Ocak 2022 11:17
1751

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat’ta kar hayatı olumsuz etkilerken çocuklar ve büyükler için eğlenceye dönüştü. Akşam saatlerinde ellerinde tepsi, naylon poşet ve kızak alarak mahalle arasındaki yokuşlarda toplanan vatandaşlar, karda kayarak eğlenceli vakit geçirdi. Kimi zaman düşe kalka kimi zaman da en usta kayakçılara taş çıkarırcasına kayan çocuklar, karın tadını doyasıya çıkardı. Mahalledeki yokuşları adeta kayak pistine dönüştüren çocuklara, büyüklerin de katılması ile renkli görüntüler oluştu.

Arkadaşlarıyla birlikte kızak kayan Adem Temiz, “Yoğun kar yağışı sonrası kızak kayıyoruz, çok eğlenceli. Tekrardan çocukluk yıllarımıza döndük, mutluyuz” dedi. Çocukluk yıllarına tekrardan döndüklerini belirten Berat Kılıç ise, “Burada çocukluğumuzu yaşıyoruz. Uzun zaman pandemi nedeniyle de böyle keyifli zaman geçiremiyorduk. Küçüklüğümüzde de tepsilerle kayıyorduk, şimdi de çocukluğumuzu yaşıyoruz. Kar tatili de var. Çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar