Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
media/user/2020/08/04082020-5f29648a5313d.png
Advertisement Advertisement

Yozgat Milli Türk Talebe Birliği'nden Rektör Karadağ'a ziyaret

Yozgat Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Yozgat İl Temsilciliği görevine atanan Muhammed Emin Yurdusever ve beraberindeki heyet Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı makamında ziyaret etti.

Yozgat Milli Türk Talebe Birliği'nden Rektör Karadağ'a ziyaret
02 Eylül 2021 11:19
607

Ergül Mobilya

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektör Karadağ,  ülkenin kendini sürekli geliştiren, çalışkan, üretken ve milli şuura sahip gençlere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Milli ve manevi değerli merkeze alan vakıf ve derneklerin her zaman destekçisi olacaklarını ifade eden Rektör Karadağ, “Çağın bilgi birikimini kuşanmış, milli ve manevi değerlerle yetişen istikbalimiz olan gençlerimize her alanda ihtiyacımız var. Milli Türk Talebe Birliği asırlık bir geçmişe sahip bir talebe ocağıdır. Milli Türk Talebe Birliği gibi adında milli kavramı geçen ve milli ruh taşıyan bir oluşum içerisinde üniversitemiz öğrencilerinin ve mezun gençlerimizin yer alması bizim için memnuniyet verici. Yeni başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

Yozgat İl Temsilciliği görevine atanan Muhammed Emin Yurdusever'de birlik olarak yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ'a bilgiler verdi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar