Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgat'ın hayırseveri Bilal Şahin

Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin, Diyanet İşleri Başkanlığı Yozgat Şehit İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezi'nde Tashih-i Huruf eğitim programında eğitimleri devam eden İmam, Müezzin ve Kur'an kursunda eğitim gören 43 öğrenciye çeşitli hediyeler gönderdi.

Yozgat'ın hayırseveri Bilal Şahin
01 Mart 2021 17:40
1449

Ergül Mobilya

Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'in gönderdiği hediyeler Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik ve Yozgat Şehit İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezi Müdürü Muhammet Karakış tarafından Yozgat Şehit İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezi'nde Tashih-i Huruf eğitim programında eğitimleri devam eden İmam, Müezzin ve Kur'an kursunda eğitimlerine devam edenlere hediyeleri takdim ettiler.

Şahin, eğitim gören 43 Tashih-i Huruf öğrencilerine erkeklere Yasin-i Şerif, Celaleyn Tefsiri, gömlek, kravat, ateş ölçer, şemsiye, powerbank, kolonya, dezenfektan, maske,ajanda ve kalem bayanlara Yasin-i Şerif, Celaleyn Tefsiri, şal, eşarp, ateş ölçer, manikür seti, ferace, powerbank, kolonya, dezenfektan, maske, ajanda ve kalem hediye etti. 

Yozgat Şehit İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezi kütüphanesi ve genel ihtiyaçlar için, 320 adet Yasin-i Şerif, 48 adet Kur'an Yolu Türkçe Meal ve Tefsiri, 70 adet Celaleyn Tefsiri, 70 adet Kur'an Kerim, 70 adet İslam İlmihali, 70 adet Tac Tercemesi ve Şerhi, 40 adet Hadislerle İslam, 20 adet Fetvalar Kitabı, 8 adet Riyazü's Salihin seti, 5 adet Sahih-i Müslim, 30 adet tek kişilik nevresim takımı, 30 adet duvar saati, 1 litre 20 adet dezenfekten hediye etti.

Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin’in gönderdiği hediyeleri öğrencilere dağıtan Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik ise, “Bilal Bey tarafından Yozgat Şehit İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezi Tashih-i Huruf Kursunda eğitim gören 43 imam, müezzin ve Kur'an kursu öğrencilerine hediyeler gönderildi. Bilal Bey her zaman olduğu gibi Kur'an öğreten ve okuyan öğrencilerin yanında. Bizde İl Müftülüğü olarak Bilal Bey’in gönderdiği hediyeleri İbrahim Yılmaz Eğitim Merkezi Tashih-i Huruf Kursunda eğitim gören 43 öğrenciye teslim ettik. Öğreticilerimiz ve öğrencilerimiz Bilal Beye teşekkür etti. Bende İl müftüsü olarak kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  

 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Sezer Akdoğan
01 Mart 2021 20:23
Bilal bey amcamızı yakından takip ediyorum çalışmalarını çok başarılı buluyorum ve takdiri şayen olduğunu düşünüyorum Allah razı olsun Rabbim hayırlı bereketli ömürler versin böyle güzel insanlara

En çok okunanlar