Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yazarımız Doğan Tufan ile hoş sohbet

Almanya'nın Göppingen şehrinde ikamet eden yazarımız Doğan Tufan, Yozgat Medya Grubu'nu ziyaret etti.

Yazarımız Doğan Tufan ile hoş sohbet
25 Eylül 2021 10:11
584

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Almanyanın Göppingen şehrinde ikamet eden yazarımız Doğan Tufan, Yozgat Medya Grubu'nu ziyaret etti. Ziyarette oğlu Mustafa Tufan'da refakat etti.

45 Yıllık dost ve arkadaş olan Veysel Bulut ve Doğan Tufan'ın hasretlik ve geçmişe giden sohbetleri dinlenmeye değerdi.

Yazarımız Doğan Tufan yaptığı sohbet konuşmasında, "Veysel kardeşim bizim gönüllü şoförümüzdü.  Ben 1977 -80  yılları arsında Yozgat Ülkü Köy teşkilatımızın idare heyetindeydim. Faaliyet ve hizmet alanımız köyler olduğu için bizim taksimiz de şöferimizdi Veysel Bulut. Kendisi o yıllar bizimle çok yol yürüdü. Arabasıyla dağlarda, taşlarda sürdü. Kendisinden Allah razı olsun. O günülerin hatırı kiymetli benim için, çok kiymetli. Unutulmaz hizmetlerimiz anılarımız oldu. Yozgatımızın bütün köylerine ziyaretler gerçekleştirdik" dedi.

Veysel Bulut'ta konuşmasında, "Arkadaşım, Doğan Tufan beyin ziyaretinden dolayı çok.memmun oldum. Evvet O yıllar bizler sadece Allah rızasını kazanmak için gece gündüz hizmet ettik.  Doğan bey Almanya'ya gitti bizde vatan borcu için Askere gittik. Askerlik vazifem bittikden sonra Yozgatımızda ticarete başladık. Allaha hamt olsun bu günlere geldik. İlimizi ve kültürümüzü tanıtmak için basın yayın hayatına başladık, Dogan Tufan kardeşimde Almanya'da bizim sesimiz kolumuz oldu. Orada Yozgatlıların sesi oldu. Biz kendisini burada ağırlamaktan görmekden çok memmun olduk." dedi. Daha sonra çay ve kahveler içildi, birlikte Yozgat FM ve Yozgat TV stüdyoları gezildi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar