Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat, yılbaşı gecesi çalışan kamu görevlilerini ziyaret etti

Yozgat Valisi Ziya Polat, 2021 yılının son saatlerinde kentin huzuru ve güvenliği, vatandaşların sağlığı için çalışan kamu görevlilerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Vali Polat, yılbaşı gecesi çalışan kamu görevlilerini ziyaret etti
01 Ocak 2022 10:50
2157

Göktürk VIP Özel Güvenlik

İlk olarak polis ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Vali Ziya Polat, daha sonra Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile Yozgat Şehir Hastanesi'nde hasta ve sağlık personellerinin yeni yılını kutladı. Uygulama noktasında polis ve jandarma ekiplerini ziyaret eden Vali Polat, ekiplere görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. Vali Polat, yolcuların da yeni yılını kutladı.Vali Polat’a Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk’te eşlik etti.
Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Vali Polat, “2021 yılının son saatlerinde devletimizin, milletimizin emrindeki güvenlik güçleri ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. 2022 yılı devletimize, milletimize, insanlığa huzur ve barış, sağlık getirir. Tüm milletimizin yeni yılını kutluyorum” dedi.Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse de, “Tüm insanlığımızın yeni yılını kutluyorum. İnşallah 2022 yılı 2021 yılından daha iyi geçer. Bugün de görevi başında olan kamu kurumlarımızı ziyaret ettik. Tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum” şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar