Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Vali Polat'tan Esenli Bilal Şahin Huzurevi Müdürü Veysel Anteplioğlu'na Başarı Belgesi

Yozgat Esenli Bilal Şahin Huzurevi Müdürü Veysel Anteplioğlu'na Covid-19 sürecinde gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı Yozgat Valisi Ziya Polat tarafından başarı belgesi verildi.

Vali Polat'tan Esenli Bilal Şahin Huzurevi Müdürü Veysel Anteplioğlu'na Başarı Belgesi
30 Mart 2021 13:01
1580

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgatlı Hayırsever iş insanı Bilal Şahin’in destekleriyle yapılan Yozgat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Esenli Bilal Şahin Huzurevi müdürü Veysel Anteplioğlu huzurevinde kalanların pandemi süresince dezenfektan, maske, kolonya, ateş ölçer ve ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri karşılayan Hayırsever iş insanı Bilal Şahin'e maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yozgat Valisi Ziya Polat, "Salgın sürecinde, kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve eğitimlerin verilmesi, aile birliğinin korunması, devlet himayesinde koruma altında bulunan çocuklarımızın geleceğe hazırlanması ile bakım rehabilitasyon ve huzurevlerinde kalan vatandaşlarımıza sosyal hizmetin sunulmasında gösterdiğiniz üstün gayret ve olumlu çalışmalarınız tarafımdan memnuniyetle izlenmiştir. Bu nedenle sizi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 122'inci maddesi gereğince "BAŞARI BELGESİ" ile taltif eder, başarılarınızın devamını dilerim." ifadesini kullandı. 

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar