Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

SORGED’ten OSB'ye ziyaret

Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Değişim, Genç Gelişim” başlıklı proje çerçevesinde Yozgat Organize Sanayi Bölgesine ziyaret düzenledi.

SORGED’ten OSB'ye ziyaret
09 Ocak 2022 16:55
1250

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, Sorgun Gençlik Derneği koordinatörlüğünde ve Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Değişim, Genç Gelişim” başlıklı proje çerçevesinde bugün Yozgat Organize Sanayi Bölgesine ziyaret düzenledi.

Sorgun Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada; “Hüzni Baba Tarih, Edebiyat ve Musiki Konağında çay eşliğinde yöresel yiyeceğimiz kavurgayı tadarak, gençlerle birlikte Yozgat türkülerimizi söyleyerek, unutulmaya yüz tutmuş oyunlarımızı oynadık.
Programa katılan, Yozgat İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu, SORGED`in etkinliğinden ve yürüttüğü çalışmalardan övgüyle bahsederken ” SORGED, bir dernekten öte, gençler için bir ekol, bir okul.


Müdürümüze bugüne kadar bizlere vermiş olduğu katkı ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yozgat Organize Sanayi Bölgesi Ziyaretinin düzenlenmesinde emeği geçen Yozgat Ticaret Odası Başkanı Sinan Çelik’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar