Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Münih Yozgatlılar derneğinden yazarımıza ziyaret

Almanya'nın Bayern eyaletinin başkenti Münih'de faaliyetlerini sürdüren,kısa adı BayDeBir olan Bayern Yozgatlılar derneği yetkililerinden Başkan  Levent Gülten , teşkilatlanma başkanı Dağaslan Kılıçarslan, ve dernek  sekreteri  Şukrü Uçar, Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu (DUYKON) Avrupa Medya tanıtım sorumlusu ve Sitemiz Yozgatfm'in yazarı Doğan Tufan'ı ziyaret edip Yozgatspor formasını armağan ettiler.

Münih Yozgatlılar derneğinden yazarımıza ziyaret
27 Kasım 2020 10:06
692

Ergül Mobilya

Dernek Başkanı Levent Gülten,'Avrudaki sesimiz Doğan başkanımızı Yozgatsporumuzun formasıyla mutlu etmekten gururluyuz"dedi.Gazeteci Tufan da Dernek yöneticilerine nazik ziyaret ve anlamlı ödüllerinden dolayı teşekkür etti.

Yozgatlılar Derneği yöneticilerinin ziyaretini değerlendiren gazeteci  Doğan Tufan, "Dernek hizmetleri gönül işi ..insanlarımızın kalplerini kazanalım çok sabırlı olalım.Konuşmalarımızda birbirimizi incitmeyelim ve bu arada  beraberliğimizi koruyarak çıtamızı yükseltelim" dedi :Tufan ,görüşme sırasında  'Duykon aktüel 'dergisinin Avrupadaki Yozgatlıların daha da güçlü sesi olacağını söyledi.

Levent Gülten, Dağıstan Kılıçarslan ve Şukrü Uçar'da beraberlerinde getirdikleri hediyeleri Doğan Tufan' a takdim ettiler. Başkan Levent Gülten, "Ağbeyimiz olan Doğan başkanımıza Yozgat Sporumuzun fırmasını takdim ediyorum"dedi, Ziyaretten çok duygulanan Doğan Tufan da Levent Gülten ve ekibine bu nazik ziyaretlerinden ve manevi anlamı olan hediyelerinden dolayı teşekkür etti.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar