Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

İl Başkanı Başer’den hastalara ziyaret

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, beraberinde İl Başkan Yardımcısı Suat Tinel, Mehmet Taşdemir, Hacı Şahbaz ile birlikte Yozgat Şehir Hastanesinde yatarak tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

İl Başkanı Başer’den hastalara ziyaret
04 Şubat 2022 10:14
1851

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Başkan Başer, acil serviste görevli sağlık çalışanlarını da ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu. İl Başkanı Başer, yaptığı açıklamada; hasta ve yaşlı ziyaretlerinin her hal ve şartta mutlaka yapılması gerektiğini belirterek, Türk toplumunun  kültüründe bu gibi ziyaretlerin önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.

İnsanların mutlu günlerinde olduğu gibi acılı günlerinde de yanlarında olunması gerektiğini vurgulayan Başkan Başer, “Acılar paylaşıldıkça azalırken, mutlulukta paylaşıldıkça çoğalır. Bizlerde bugün İl Teşkilatımızla birlikte Yozgat Şehir Hastanemizde tedavileri devam eden palyatif servisindeki hastalarımızı ve Acil servis çalışanlarımızı  ziyaret ettik. Hastalarımızın gönüllerini aldık. Geçmiş olsun dileklerinde bulunduk.  Rabb’im bu mübarek gecede tüm hastalarımıza acil şifalar, sağlık çalışanlarımıza kuvvet versin inşallah.” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Yusuf özer
07 Şubat 2022 13:14
Sayın başkanım Yozgat daki hastanelerde endokrin polikliniği malesef ama maalesef yok her iki hastanede yok şeker hastaları komşu iller gitmek durumunda kalıyor bugün devletin sağın duvar bey vede sağlık bakanlığı na bir tavsiye bulunsanız iyi olmaz mı şehir hastanesi var araştırma hastanesi var am ne yazılı şeker hastaları için bir bölümü yok buda bizi üzmek dir

En çok okunanlar