Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin'den Kadir Gecesi Mesajı

Yozgat ve İstanbul Kraft Torba Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Şahin, Kadir Gecesi doyasıyla bir mesaj yayınladı.

Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin'den Kadir Gecesi Mesajı
08 Mayıs 2021 09:27
448

Göktürk VIP Özel Güvenlik

İş adamı Şahin mesajında; “Bin aydan daha hayırlı’ olduğu bildirilen Kadir Gecesi, Yüce Allah’ın tüm insanlığa kurtuluş çağrısı olarak göndermiş olduğu Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, kainata esenlik ve güvenliğin yayıldığı gecedir.

Bu mübarek gece tefekkür yüklü saatlerin çoğalması, karanlıktan aydınlığa çıkış, kalplerimizin kötülüklerden arınması ve gönül dünyamızın kulluk bilinciyle aydınlanması için büyük bir fırsattır.

Yeryüzünün vahiy nimeti ile rızıklandırıldığı kudret gecesinde yaşadığımız bu eşsiz manevi  atmosfer;  yarınlarda da aynı duygu ve düşüncelerle devam etmeli, geçmişteki hata ve kusurlarımızın bir daha tekrarlanmamasına gayret göstermeli; dargınlık, kırgınlık, kin ve nefretin yerine sevginin, saygının, hoşgörünün, iyiliğin, dostluk ve kardeşliğin hâkim kılınmasını sağlayarak, yetimlere, kimsesizlere, mağdurlara, mazlumlara, fakir ve düşkünlere yardımda bulunmalı, elimizi ve yüreğimizi yakın uzak demeksizin herkese açmalıyız.

Yüce Allah’ın tüm insanlığa kurtuluş çağrısı olarak göndermiş olduğu Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin kainata yayıldığı, ilahi rahmet ve lütufların bol olduğu, pandemi gölgesinde idrak ettiğimiz bu mübarek zamanın tüm insanlık için huzur, barış ve kurtuluşa vesile olmasını diliyor, başta kıymetli Yozgat’lı vatandaşlarımız olmak üzere tüm milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar