Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Çekerek’te sabah saatlerinde yoğun sis etkili oldu

Yozgat’ın Çekerek ilçesinde soğuk hava etkisini gösterirken gece saatlerinde beliren sis sabah saatlerinde de kentin pek çok noktasında etkili oldu.

Çekerek’te sabah saatlerinde yoğun sis etkili oldu
05 Kasım 2021 11:11
2051

Ergül Mobilya

Hava sıcaklığının hissedilir derece düştüğü Yozgat’ın Çekerek ilçesinde gece saatlerinde etkili olan sis ilçe merkezinde görüş mesafesini düşürdü. Trafiğin kontrollü sağlandığı ilçede sürücüler farlarını açarak ilerlerken ilçede sisin aralıklarla etkili olacağı öğrenildi.
Çekerek’te servis şoförlüğü yapan Murat Karabulut sis nedeniyle görüş mesafesinin 5 metreye kadar düştüğünü söyledi. Karabulut, “20 yıldır servis şoförlüğü yapıyorum. Sabah Kadışehri ilçesine işçi götürdük. 5 metre önümüzü göremeyecek şekilde sisle karşılaştık. Çok zordu ulaşım, aynı zamanda da öğrenci taşıyorum. Görüş mesafesi 5-6 metre arasındaydı” dedi.


Arpaç köyünden ilçeye gelen Sefa Erol ise “Çekerek ilçesine köyden geliyorum, inanılmaz derecede sis vardı, görüş mesafesi 5 metre kadardı. Göz gözü görmüyordu. Vites 1-2 de geldik inanılmaz bir sis vardı” şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar