Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Bilal Şahin, Kur-an Kursu hafızlık öğrencilerini ödüllendirdi

Yozgatlı İş Adamı Bilal Şahin, Ramazan ayı münasebetiyle Bilal Şahin Hafızlık Kur'an Kursu'nda hafızlık yapan öğrencilerin katılımlarıyla camilerde mukabele yapan 10 hafızlık öğrencisine ve öğreticilerine çeşitli hediyeler dağıttı.

Bilal Şahin, Kur-an Kursu hafızlık öğrencilerini ödüllendirdi
05 Mayıs 2021 10:00
903

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgat il Müftülüğü Bilal Şahin Hafızlık Kur'an Kursu öğrencileri her gün 10 hafızın Kur'an-ı Kerim tilavetine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Ramazan ayında gerçekleştirilen mukabele geleneği, bu yıl da genç hafızların Kur'an-ı Kerim tilavetiyle devam ediyor. Her gün öğle namazı ve ikindi namazı ardından başlayan mukabelede 10 hafızlık öğrencisi Kur'an-ı Kerim tilaveti yapıyor. Genç hafızlardan Kur'an-ı Kerim dinlemek isteyen vatandaşlar, müftülüğün sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayına katılarak mukabeleye katılıyorlar.

Yozgat’a eğitim başta olmak üzere çok sayıda hayır hizmetlerinde bulunan İş Adamı Bilal Şahin, Kur'an-ı Kerim tilivati yapan 10 hafızlık öğrencisine ve öğreticilerine "Akıllı saat, bayram çikolatası, kol saati, erkek şemsiye, ajanda, kalem, takke, çorap, şal, şalvar, eşarp, çorap, Yasin-i Şerif, takke, hediyeli Yasin-i Şerif, yazma, hediyeli seccade, maske, kolonya, gül suyu, Kar'an-ı Kerim Meali ve Kur'an'ı Kerim hediye etti. 

Şahin, "Ramazan ayına has olan ve Peygamber Efendimizden beri sürdürülen mukabele geleneğini Kur'an kursunda hafızlık eğitimi alan genç hafızlarımızca sürdürülüyor olması ayrı bir güzellik katıyor. Hazreti Muhammed'den bu yana devam eden mukabele geleneğinin Bilal Şahin Hafızlık Kur'an Kursu öğrencileri tarafından sürdürülüyor olmasının kendisini gururlandırdığını dile getiren Şahin, yavrularımızı yaptıkları bu ulvi görev vesilesiyle tebrik ediyurum."dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar