Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Bilal Şahin'den Diyarbakır Annelerine anlamlı destek

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP aracılığıyla dağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır HDP İl Binası önünde evlat nöbeti tutan annelere bir destek de Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den geldi.

Bilal Şahin'den Diyarbakır Annelerine anlamlı destek
02 Nisan 2021 23:27
1850

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP'yi sorumlu tutan Diyarbakır annelerinin, 3 Eylül 2019'da başlattığı oturma eylemi 578'nci gününde sürüyor. Evlatlarını hain terör örgütünün elinden kurtarmak için günlerdir mücadele veren annelerin feryadına destek olan AK Partili heyetle birlikte Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin, Diyarbakır annelerine destek olmak için 240 adet hediye paketi gönderdi.


Şahin, Diyarbakır annelerine verilmek üzere Yasin-i Şerif, gül suyu, eşarp, şal, şalvar, çorap, tırnak makası, dikiş seti, aile sohbet ilmihali, ajanda ve kalemden oluşan hediye paketi gönderdi.

Şahin yaptığı yazıılı açıklamada, "İnşallah onların bu onurlu mücadeleleri, haklı davaları, dik duruşları onlar gibi gözyaşı döken, çocukları kaçırılan anne ve babalara güç, kuvvet ve örnek oldu. Buradaki annelerin bu onurlu mücadeleleri inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde terörün bitmesine vesile olacaktır." şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar