Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

BAYDEBİR'den Ramazan yardımı

Almanya Yozgatlılar Federasyonu (AYF) üyesi Bayern Yozgatlılar Birliği (BAYDEBİR) tarafından Ramazan ayı öncesinde maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara gıda paketi dağıtıldı.

BAYDEBİR'den Ramazan yardımı
11 Mart 2021 10:29
553

Ergül Mobilya

Almanya Yozgatlılar Federasyonu (AYF) üyesi Bayern Yozgatlılar Birliği (BAYDEBİR) tarafından Ramazan Ayı öncesinde Yozgat'ta gıda paketi yardımı gerçekleştirirerek gönül aldı. 
BAYDEBİR teşkilatlanma Başkanı Dağaslan Kılıçaslan, BAYDEBİR Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Hacer Kılıçaslan ve muhtarlar tarafından dağıtılan yardımla Ramazan Ayı öncesinde Yozgatlı vatandaşlara destek olundu.


Yapılan gıda paketi yardımı sonrasında açıklamalarda bulunan BAYDEBİR teşkilatlanma Başkanı Kılıçaslan,"Almanya Yozgatlılar Federasyonu çatısı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yozgatlı vatandaşlarımıza nasıl destekte bulunuruz diye düşündük ve Ramazan Ayı öncesinde hazırladığımız gıda paketleri ile bir nebze de olsa yanlarında olduklarımızı hissettirmek istedik. Malum pandemi dolayısıyla bir çok kişi sıkıntılı günler geçiriyor. İnşallah bu günleri hep birlikte atlatacağız dedik ve böyle bir destekte bulunmak istedik. BAYDEBİR Kadın Kolları Teşkilat Başkanımız Hacer Kılıçaslan Hanımefendi ve muhtarlarımızla birlikte gıda paketi yardımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte bizlere destek olan herkese de çok teşekkür ediyorum. Biz hep birlikteyken güzeliz. İnşallah bu sıkıntılı süreci de birlikte atlatacağız" ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar