Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Akdağmadeni "Üretim Yap Renk Kat" projesi beğeni topladı

Akdağmadeni Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi’nin yaptığı KOP SOGEP destekli ‘’KOP İLE ÜRETİM YAP RENK KAT’’ projesinde kursiyerlerin çalışmaları sonucunda ortaya çıkan el emeği ürünler sergisi beğeni topladı.

Akdağmadeni "Üretim Yap Renk Kat" projesi beğeni topladı
11 Mart 2021 09:47
646

Ergül Mobilya

Proje yürütücülüğünü Akdağmadeni Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün proje ortaklığını Akdağmadeni Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi’nin yaptığı KOP SOGEP destekli ‘’KOP İLE ÜRETİM YAP RENK KAT’’ projesinde kursiyerlerin çalışmaları sonucunda ortaya çıkan el emeği ürünler sergisi beğeni topladı.

Çalışmaların yürütüldüğü atölyeyi ziyaret eden Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN, İlçe Kaymakamı Mustafa DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy CEYLAN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hidayet CEYLAN sergilenen ürünler hakkında Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan KARABULUT, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yılmaz SUFRACI , projenin yürütücüsü Rüveyda ERTEN ÖZALP ve El Sanatları Öğretmeni Esma ÇELİK’ten bilgiler aldı.

Sergilenen ürünleri ayrıntılı bir şekilde inceleyen Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN  büyük bir özveri ve emekle hazırlanan ürünler için emeği geçenlere teşekkür etti. Bu zaman kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de üreterek aile ekonomisine destek olmaya çalışan kadınların her daim yanlarında olmaya devam edeceklerini bildiren YALÇIN ’’Akdağmadeni Belediyesi üretimi arttıran, ilçe ekonomisini canlandıracak, özellikle kadınlarımızın dahil olduğu böylesine güzel çalışmalara destek vermeye devam edecektir. Yoğun emekleri ve özverili çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan KARABULUT'a, Halk Eğitim Merkezi personellerine ve değerli kursiyerlerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.'' dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar