Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Diş Hekimi Ozan Can Yozgat TV'ye konuk oluyor
Yozgat Özel Hacettepe Diş Polikliniği Diş Hekimi Ozan Can, Yozgat'ın en çok izlenen kanalı Yozgat TV'nin canlı yayın konuğu olacak.
Diş Hekimi Ozan Can Yozgat TV'ye konuk oluyor
24 Mayıs 2021 14:32
387

Ergül Mobilya

Op. Dr. Necip Fazıl Aras'ın moderatörlüğünde Sağlık Gündem programı her hafta konusunda deneyimli doktor ve uzmanlara, tıp dünyasındaki son gelişmeleri soruyor, bilgiler veriyor, sorularınızı yanıtlıyor.

Yozgat Özel Hacettepe Diş Polikliniği Diş Hekimi Ozan Can, Yozgat TV ekranlarında Op. Dr. Necip Fazıl Aras'ın moderatörlüğünde ki "Sağlık Gündem" programına konuk olacak. 25 Mayıs Salı günü saat 20:00’da başlayacak programda güncel tedavi yöntemleri, implant ve diş problemleri ile alakalı bilgilendirme ve sorularınızı yanıtlayacak.

Sağlık Gündem programı 25 Mayıs Salı günü saat 20:00'da www.yozgattv.comwww.yozgatfm.com.tr/webtv-izle, www.facebook.com/yozgatfmtv ve www.youtube.com/YozgatFMYozgatTV ortak yayını ile canlı olarak siz değerli Yozgat halkıyla buluşacak.

Op. Dr. Necip Fazıl Aras'ın moderatörlüğünde "Sağlık Gündem" programı bir birinden değerli konuklarıyla canlı olarak her salı günü Yozgat TV'de..

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar