Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer Yozgat TV'ye konuk oluyor

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, 25 Aralık (bugün) Cuma günü saat 18:00'da Yozgat TV'nin canlı yayın konuğu olacak.

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer Yozgat TV'ye konuk oluyor
25 Aralık 2020 09:50
887

Ergül Mobilya

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Yozgat TV ekranlarında Cemil Üstüntaş'ın sunumu ile "Yozgat'a Dair" programına konuk olacak. 25 Aralık Cuma günü saat 18:00’da başlayacak programda Başer, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak. 

Yozgat'a Dair programı 25 Aralık Cuma günü saat 18:00'da www.yozgattv.com, www.yozgatfm.com.tr, www.facebook.com/yozgatfmtv ve www.twitter.com/yozgatfmtv ortak yayını ile canlı olarak siz değerli Yozgat halkıyla buluşacak.

Yorumlar


H.Recep
25 Aralık 2020 16:13
İl başkanlığına başka isim yokmuyduda başeri getirdiler. Millet vekilliğine tekrar aday olaydı.Şu anki millet vekilleri tekrar aday olmamalıÇiftçinin derdini sıkıntısını olduğu gibi anlatmıyorlar geliyorlar konuşup konuşup gidiyorlar. Sonra ne oldu İlçeyi ziyaret ettik diyecekler. Millet konuştuklarınıza söz verdiklerinize inanmıyor ama insanlar davaya gönül vermiş o yüzden üstelemiyor. Artık o günler geride kaldı. Oy alacaksanız söz verfiklerinizi yerine getireceksiniz. Yol su getirdik diye başlamasınlar onlar zaten göreviniz. Göz boyama anlatımları geçin gerçekleri konuşun.Yenifakılıda cezanızı çektiniz tekrar almak istiyorsanız. Su sorununu çiftçinin sorununu çözün.Halkın istemediği adayı aday yapmayın Yenifakılı güzel bir örnek size.

En çok okunanlar