Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgatspor'un genç kalecisi Bilal Karataş U19 Milli Takımına davet edildi
U19 Milli Futbol Takımı'nın 24-29 Ocak 2021 tarihleri arasında Antalya'da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosunu açıkladı. Kadroda Yozgatspor'un genç kalecisi Bilal Karataş'da davet edildi.
Yozgatspor'un genç kalecisi Bilal Karataş U19 Milli Takımına davet edildi
19 Ocak 2021 11:46
402
Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, teknik direktörlüğünü Şenol Ustaömer'in yaptığı U19 Milli Takımı'nın aday kadrosuna şu futbolcular davet edildi:

Kaleciler: Kerem Vergilier (Ankaraspor), Arda Özçimen (Göztepe), Murat Akşit (Yeni Malatyaspor), Bilal Karataş (Yozgatspor 1959 FK)

Defans: Seyfettin Anıl Yaşar (Afjet Afyonspor), Ertuğrul Kurtuluş (Bursaspor), Metehan Baltacı, Emin Bayram (Galatasaray), Nurettin Korkmaz (Hes Kablo Kayserispor), Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa), Muhammed Emin Sarıkaya (Medipol Başakşehir), Taha Erdem Cevahiroğlu (Trabzonspor)

Orta saha: Kerem Şen, Berat Altındiş (Bursaspor), Eyüp Akcan, Fatih Yiğit Şanlıtürk (Fenerbahçe), Halil İbrahim Sevinç (Fraport TAV Antalyaspor), Bartu Elmaz, Atalay Yıldırım (Galatasaray), Salih Kavrazlı (Hekimoğlu Trabzon), Yusuf Ali Özer (İstanbulspor), Emir Şenocak (Medipol Başakşehir), Hakan Yeşil (Trabzonspor)

Forvet: Erencan Yardımcı (Galatasaray), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe)
 
 
Yozgatspor 1959 Futbul Kulubü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "U19 Milli Takımımızın 24-29 Ocak 2021 tarihleri arasında Antalya'da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı. Kalecimiz Bilal KARATAŞ da U 19 Milli Takım kampına davet edildi. 24-29 Ocak tarihleri arasında Antalya' da yapılacak olan kampta ve U 19 Milli Takımı'nda genç kalecimize başarılar diliyoruz." dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.
E
NÖBETÇİ ECZANE
Detaylı bilgi için tıklayınız!

En çok okunanlar

NAMAZ VAKTİ

TFF 3. Lig 2. Grup Puan Durumu

Takım O G B M A Y Av P
BELEDİYE KÜTAHYASPOR 22 14 5 3 42 20 22 47
FETHİYESPOR 23 13 5 5 44 20 24 44
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 23 13 4 6 44 20 24 43
YOMRA SPOR 22 10 7 5 30 23 7 37
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 23 8 10 5 23 20 3 34
CEYHAN SPOR 23 9 7 7 36 43 -7 34
İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ 23 9 4 10 24 33 -9 31
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 22 7 9 6 34 25 9 30
MARDİN FOSFAT SPOR 23 7 9 7 24 23 1 30
KAHTA 02 SPOR 23 6 10 7 28 24 4 28
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 22 5 11 6 24 30 -6 26
KARAMAN BELEDİYESPOR 22 5 10 7 30 32 -2 25
ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 23 6 7 10 27 31 -4 25
TEKİRDAĞSPOR 23 4 11 8 28 31 -3 23
AĞRI 1970 SPOR 22 6 5 11 15 30 -15 23
TOKATSPOR A.Ş. 22 5 5 12 16 42 -26 20
YOZGATSPOR 1959 FK 23 2 7 14 17 39 -22 13
Play-off oynayacak Alt Lig