Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgatspor, tarihinin en kötü dönemi

Yozgatspor sahasında konuk ettiği Halide Edip Adıvarspor'a da 1-0 yenilerek kötü gidişine yeni bir halka daha ekledi.

Yozgatspor, tarihinin en kötü dönemi
18 Mart 2021 11:42
789

Ergül Mobilya

Üçüncü Lig’den düşmesi kesinleşen ilk takım olan, matematiksel anlamdaki şansını da tamamen yitiren ve artık BAL hazırlıklarını yapan Yozgatspor, kötü serisini Halide Edip Adıvarspor karşısında da bozmadı. İkinci yarıya çok kötü başlayan, 11 transfer yapılmasına rağmen tek maç kazanamayan ve 9 maçta sadece 1 puan alabilen Kırmızı Siyahlılar, sahasında konuk ettiği rakibine de 1-0 yenilerek tarihinin en rezil sezonunun hikayesine yeni bir halka daha eklemiş oldu.

Ligde kalma adına hiçbir mücadele ortaya koyamayan, ikinci yarıda 11 yeni oyuncu alınmasına rağmen sadece 1 puan alabilen Yozgatspor sahasında konuk ettiği Halide Edip Adıvarspor'a da yenilmekten kurtulamadı. 

TARİHİN EN KÖTÜSÜ

Kurulduğu günden itibaren bu kadar aciz, bu kadar başarısız bir sezona imza atmayan Yozgatspor, liglerin en fazla yenilen en çabuk havlu atan takımı olma gibi kötü bir istatistiğine de imza atmış oldu. Birkaç maç kazanması halinde lige tutunma şansı bulunmasına rağmen bu mücadeleyi sahaya yansıtamayan, bazı oyuncuları gemiyi henüz lig bitmeden terk eden ve bazıları da takım düştü gözüyle bakıldığı için gönderilen Yozgatspor'un bu duruma düşmesi, yürekleri burktu. BAl Ligi'nin hazırlıklarını yapmaya başlayan Yönetimin devre arasında takıma beklenilen isimleri katamaması, bazı isimlerin de beklentilerin çok altında kalması nedeniyle bu sezon taraftarını oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla kahreden Yozgatspor'a bir darbe de Halide Edip Adıvarspor indirdi. 72'inci dakikada Necati Yakuplar'ın attığı gole karşılık veremeyen ekibimiz sahadan 1-0 yenik ayrılarak, hezimetlerine bir yenisini daha ekledi. 

Yorumlar


Kamil
19 Mart 2021 14:24
sıradan şeylerin haber değeri yoktur.. yozgatspor sürekli yenildiği için haber yapmasanız da olur. yenince yaparsınız

En çok okunanlar