Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
media/user/2020/08/04082020-5f29648a5313d.png
Advertisement Advertisement

Yozgatspor, liderlik koltuğunu kalıcı olarak devralmak istiyor

Grup lideri ve Ankara temsilcisi TKİ Spor ile oynanacak karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Kırmızı Siyahlı ekip, üst üste aldığı galibiyetlerle yüzü gülüyor. Takımın tecrübeli hocası Polat Özkan, Ankara TKİ sporu yenip, liderlik koltuğunu kalıcı olarak devralmak istediklerini söyledi.

Yozgatspor, liderlik koltuğunu kalıcı olarak devralmak istiyor
25 Kasım 2021 11:17
1004

Ergül Mobilya

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör Ligi 5’inci Bölge 3’üncü grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK son iki hafta da aldığı galibiyetlerle moral ve motivasyonda zirveye ulaştı. Bölgesel Amatör Ligi 5’inci Bölge 3’üncü Grupta mücadele eden Yozgatspor, Kırşehir temsilcisi Yeşil Kamanspor’u kendi saha ve seyircisi karşısında 4-2 mağlup ederek, çıkışını sürdürürken, puan cetvelinde de dört basamak birden yükseldi.


Ligin başlamasından bu yana geçen haftalardaki takımın performansını değerlendiren bir açıklama yapan Kırmızı Siyahlı ekibin Teknik Direktörü Polat Özkan, her türlü dezavantajları göz önünde bulundurarak, takım arkadaşlarımızla yeni bir yola girdik, birbirimize inandık, güvendik ve birbirimizi mahcup etmeyecek, bir çalışma içerisinde yolumuza devam ediyoruz dedi.
Deplasmanda Yeşil Kamanspor karşılaşmasında takımın iyi bir futbol sergilediğini, ortaya konulan mücadele neticesinde de hak edilen 3 puanı alarak, iyi bir çıkış yakaladıklarına dikkat çeken Teknik Direktörü Polat Özkan, bu istikrarından devam etmesi için takım olarak her türlü fedakârlığı göze aldıklarını söyledi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar