Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgatspor kararı bekliyor

Yozgatspor, Pazar günü oynanması gereken ancak evsahibi ekibin gerekli güvenlik önlemlerini almaması nedeniyle hakem tarafından tatil edilen Ankara DSİ Spor maçının sonucunu bekliyor.

Yozgatspor kararı bekliyor
02 Kasım 2021 17:31
2664

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Yozgatspor, BAL Ligi 3’üncü Grupta sezonun ilk maçını Ankara DSİspor ile oynaması gerekirken ev sahibi ekibin gerekli güvenlik tedbirlerini almaması nedeniyle hakemler tarafından tatil edilen maçın kararını beklemeye başladı. Hakem raporlarının henüz bugün teslim edildiği maçla ilgili kararı yarın gündemine alması beklenilen AFDK’nın Yozgatspor lehine bir karar verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

Her iki takımın savunmasının alınmasının ardından eldeki hakem raporu denetçi raporlarını inceleyecek olan AFDK, talimatları da göz önüne alarak maçla ilgili kararını açıklayacak. Güvenlik tedbirlerini almakla yükümlü olmasına rağmen bunu yerine getirmediği için tedbirli olarak AFDK’ya sevk edilen ev sahibi takımın aleyhine bir karar çıkması ve maçın Yozgatspor lehine 3-0 olarak tescil edilmesi  beklentisi ağır bassa da maçın ilerleyen bir tarihe ertelenmesi ihtimali de bulunuyor.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar