Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgatspor'dan Keçiören Bağlumspor'a sert tepki

Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK, pazar günü oynanan Keçiören Bağlumspor müsabakasında soyunma odalarındaki çifte standartlara sert tepki gösterdi.

Yozgatspor'dan Keçiören Bağlumspor'a sert tepki
20 Aralık 2021 14:52
2874

Ergül Mobilya
Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü yapmış olduğu yazılı açıklamada; "19.12.2021 Pazar günü Bağlumspor - Yozgatspor müsabakasında Stadyumda misafir takım olarak camları kırık, elektrikleri kesik, sıcak suyu çalışmayan, ısınmanın mümkün olmadığı ucube ve harabe bir soyunma odası reva görüldü. Sporcularımızın sağlığını kendi imkanlarımızla bulduğumuz küçük tüplerle korumaya çalıştık. Ev sahibi bağlum spor tarafına gelince herhangi bir olumsuz durum yok elektrikleri, ısıtıcıları, sıcak suları vb herşey yolunda ve çalışır durumda. Burada görüyoruz ki Ev sahibi bağlumspor kasıtlı ve maksatlı bir şekilde koskoca çınar YOZGAT SPOR’a ve YOZGAT halkına büyük bir Saygısızlık ve Hoşgörüsüzlük yaptı.
Buradan başta Ankara Gençlik spor il müdürlüğü olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanlığını, Türkiye Futbol Federasyonunu ve Başta Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY olmak üzere Tüm Siyasi ve Bürokraside bulunan Yozgatlı Hemşerilerimizi bu olayın araştırılması, aydınlatılması ve incelenmesi yapılarak gerekli kişi kurum ve kuruluşlara yaptırım uygulanmasını saygıyla arz ediyoruz.
Yapılsa dahi kabul edilemeyecek Bu ayıp, sadece bir takıma bir kulübe değil Ülkesi için vatanı milleti için En çok şehit vermiş, Yiğitler Diyarı YOZGAT’a Yapılmıştır." ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar