Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgatspor’da Polat Özkan dönemi

Bu sene bölgesel amatör ligde şampiyon olarak yeniden 3.lige çıkma hedefinde sezona başlayan Yozgatspor 1959 FK’da beklenen oldu.

Yozgatspor’da Polat Özkan dönemi
12 Kasım 2021 09:57
2335

Ergül Mobilya

Sezona Feridun Dündar ile başlayan kırmızı siyahlı ekipte Dündar’ın görevinden istifa etmesinden sonra göreve başarılı genç teknik adam Polat Özkan getirildi.
Geçen hafta sahasında Çayıralan Esnafspor ile 2-2 berabere kalınmasının yanı sıra sahada taraftarları memnun etmeyen futbol sonunda Teknik Direktör Feridun Dündar yönetimle yaptığı görüşme sonunda karşılıklı anlaşılarak yollar ayrılmıştı.
Bu gelişme sonunda teknik direktör arayışlarına hız veren Yozgatspor 1959 takımın başına vakit kaybetmeden daha öncede takımda görev yapan başarılı bir performansta gösteren genç teknik direktör Polat Özkan’ı getirdi.

TARAFTARDA BÜYÜK SEVİNÇ

Yozgatspor 1959’un teknik direktörlük görevine taraftarların yıllardır hayalini kurarak büyük özlemle beklediği Polat Özkan’ı getirmesi kırmızı siyahlı ekibe gönül verenleri büyük sevince boğdu.

10 YIL SONRA YENİDEN

En son 2011-2012 sezonunda Yozgatspor’da görev yapan genç teknik adam Polat Özkan tam 10 yıl sonra yeniden Yozgatspor 1959 teknik direktörlüğünde takımı şampiyonluğa eski günlerine döndürme adına koltuğu devralarak takımın başında yer alacak.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar