Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgatlılar Yozgatspor’u yalnız bırakmaz
MİSLİ.COM Üçüncü Ligi İkinci Grup’ta Mücadele eden Yozgatspor’u Tekirdağ maçında  DUYKON Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu genel başkanı Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz ve ekibi Yozgatspor'u yalnız bırakmadılar.
Yozgatlılar Yozgatspor’u yalnız bırakmaz
02 Ocak 2021 15:33
710

Ergül Mobilya

MİSLİ.COM Üçüncü Ligi İkinci Grup’ta Mücadele eden Yozgatspor’u Tekirdağ maçında  DUYKON Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu genel başkanı Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz ve ekibi Yozgat Spor'u yalnız bırakmadılar.

Yozgatspor takımın başkanı Dr. Kazım Arslanla sohbet eden Ahmet Yılmaz, Yozgat Sporun geleceği hakkında görüşalışverişinde bulundular. Duykon-İyf’nin sponsorluğunda Tekirdağ ile oynayacakları müsabaka için Tekirdağ da konaklayan kırmızı siyahlı ekibe eşlik eden İstanbul Yozgatlılar Federasyonu, genel başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Tekirdağ Namık Kemal Stadında oynanan müsabakada da yalnız bırakmayarak Sporculara destek oldular. Kırmızı siyahlı ekibin İstanbul’a gelişinden Tekirdağ’dan ayrılışına kadar Yozgatspor kafilesinin yanında olan DUYKON genel başkanı Ahmet Yılmaz İstanbul Yozgatlılar Federasyonu yönetimi 1-1’lik skor ile tamamlanan müsabaka sonrasında kırmızı siyahlıları Nazilli Maçı için Aydına uğurladılar.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar