Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgat Şehir Stadyumu yıkım ihalesi yapıldı
Yozgat'a yapımı planlanan Yozgat Şehir Stadyumu'nun yıkılması için Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘Hurda karşılığı yıkım ihalesi’ gerçekleştirildi. 
Yozgat Şehir Stadyumu yıkım ihalesi yapıldı
14 Aralık 2020 17:09
3089

Ergül Mobilya

Yozgat Valiliği, Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Yıkım ve Moloz Nakli Bedeli 535.545,57 TL, Hurda Bedeli 965.403,55 TL, Muhammen Bedel 429.857,98 TL belirlenen ihaleye 54 firma katıldı. İhaleyi 1.070.000 TL teklif veren Oğul Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi aldı.

Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Yozgat Şehir Stadyumu yıkımı için ihale yaptı. Yozgat Valiliği zemin kat konferans salonunda açık teklif usulü ile yapılan ihaleye 1 milyon 70 bin TL teklif veren Oğul Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi aldı.

İmzalanacak sözleşmenin ardından 5 gün içerisinde yer teslimi yapılacağı ve 70 gün içerisinde de yıkım işinin tamamlanacağı bildirildi. İhaleyi alan Oğul Yıkım Harfiyat İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yozgat Şehir Stadı'nda betonarme blokları, temeli, planda gösterilen istinat duvarları, çelik konstrüksiyon çatısı ve 4 adet aydınlatma direği, trafo ve güç merkezinin hurda karşılığı yıkılarak, molozların yasal moloz döküm alanına taşımasını yapacağı öğrenildi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar