Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yozgat'ın Perilerine Yozgat Belediyesi'nden tam destek
KADINLAR Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele eden Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımına Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Belediyesi olarak tam destek vereceklerini söyledi.
Yozgat'ın Perilerine Yozgat Belediyesi'nden tam destek
15 Şubat 2021 13:45
444

Ergül Mobilya

Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Antrenör, yönetici ve oyuncularını belediyemizde misafir eden Belediye Başkanımız Celal Köse, Yozgat’ı gururlandıran Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımına Yozgat Belediyesi olarak sahip çıkacaklarını ve kızların ana sponsorlarının  olacağını belirtti.

Bu sene kızların ligde tutunmaları durumunda yeni sezonda şampiyon olacak kadro kurmaları için Yozgat Belediyesi olarak gerekli maddi ve manevi desteği sunacaklarını dile getiren Başkanımız Köse, ‘’Bende eski bir Hentbol oyuncusuyum. Bu nedenle de Hentbola büyük bir ilgim var. Kızlarımız bugüne kadar kendi imkanları ile Bölgesel Ligden başlayarak bugüne birinci lige kadar yükselme başarısı göstermişler. Hepsini tebrik ediyorum. Bundan sonra Yozgat Belediyesinin desteği ile ligde çok daha iyi noktalara geleceklerdir. Tamamı Yozgatlı genç sporculardan oluşan takımın bu sene ligde kalacağına inanıyoruz. Yeni sezon içinde gerekli bütün desteği sağlayacağız ve bu takımın şampiyon olarak Süper Lige çıkmaları için biz de taşın altına elimizi koyacağız’’ dedi. 


Hentbol takımının kendisini ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkanımız Köse, ligde kalan müsabakalarda kızlara başarı dileğinde bulundu. Daha sonda Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı Başkanı Musa Saydam, takım formasını Belediye Başkanımız Celal Köse’ye hediye etti. Başkanımız oyuncular ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar