Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
YOZGAT ASP GSK takımının müsabakaları belli oldu
Hentbol Kadınlar Birinci Ligi’nde mücadele edecek olan Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımının yeni sezonda oynayacağı müsabakaların fikstürü de belli oldu.
YOZGAT ASP GSK takımının müsabakaları belli oldu
07 Eylül 2021 16:43
502

Ergül Mobilya

Daha önce ilk hafta oynayacağı müsabakası belirlenen Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımının ligde diğer oynayacağı müsabakalar da belli oldu. A grubunda Adana Beta Transformatör Adasokağıspor, Aksaray Belediyesi Gençlikspor, Artvin 7 Martspor, Elazığ Sosyal Yardımlaşma, Gaziantep Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi, Mardin Kızıltepespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor, Rize Olimpik Pazarspor, Sivas Belediyespor takımları ile mücadele edecek olan temsilcimiz ilk müsabakasını 9 Ekim tarihinde deplasmanda Olimpik Pazarspor ile oynayacak. Ligin ilk yarısın son müsabakasını ise 4 Aralık tarihinde yine deplasmanda Aksaray Belediyesi Gençlikspor takımına karşı oynayacak.

Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımının ligin ilk yarısında oynayacağı müsabakalar ise şu şekildi; 
09 Ekim Olimpik Pazar - Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, 16 Ekim Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor - Artvin 7 Martspor, 23 Ekim Kızıltepespor - Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, 30 Ekim Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor - Sivas Belediyespor, 06 Kasım Beta Transformatör Adasokağıspor - Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, 13 Kasım Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor  - Elazığ Sosyal Yardımlaşma, 20 Kasım Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi - Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor, 27 Kasım Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor - Mersin Büyükşehir Belediye 04 Aralık Aksaray Belediyesi Gençlikspor Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor

 

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar