Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Vanlı ‘Pelle’nin oğlu Çayırlan Esnafspor'da hem antrenörlük hem takım kaptanlığı yapıyor
Van futbolunun duayen isimlerinden ‘Pelle Turan’ lakaplı eski futbolcu Turan Aktürk'ün oğlu Muhammed Aktürk, görev aldığı Yozgat Çayırlan Esnafspor'un hem antrenörlüğünü hem de kaptanlığını yapıyor.
Vanlı ‘Pelle’nin oğlu Çayırlan Esnafspor'da hem antrenörlük hem takım kaptanlığı yapıyor
17 Mart 2021 12:22
520

Ergül Mobilya

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Yozgat Çayırlan Esnafspor Kulübünde geçen sezon takım kaptanı olarak forma giyen Vanlı futbolcu Muhammed Aktürk, oynadığı güzel futbolla göz kamaştırırken, 17 golle de ligde gol krallığını elde etti. Vanspor'un altyapısında yetişen ve birçok kulüpte forma giyen tecrübeli futbolcu Muhammed Aktürk, 2020-2021 sezonunda formasını giydiği kulübün hem futbolcusu hem de antrenörü oldu.


Yozgat Çayırlan Esnafspor Kulübünde antrenörlük görevine getirilen ve aynı zamanda futbolcu olarak da kaptanlık görevi yapan Vanlı futbolcu Muhammed Aktürk, Yozgat'ta hem futboluyla hem de attığı gollerle gönülleri fethetmeye devam ediyor. Van’ı en güzel şekilde temsil eden Muhammed Aktürk, "Kulüp Başkanımız Tuncay Varol'un isteği üzerine bu sezon hem takım kaptanlığı hem de antrenör olarak görev yapıyorum. Hedefimiz orta sıralar. Genç bir takım kuruldu. Van'dan Hakim Çağatay, Batuhan Bayram, Harun Delen ve Deniz Satılmış gibi önemli transferler yaptık.

Futbolcu kardeşlerimle birlikte Yozgat Çayırlan Esnafspor'u layık olduğu yere getirmek istiyoruz ve bunun için mücadele edeceğiz. Saha içinde ve saha dışında takıma faydalı olacağıma ve katkı sunacağıma inanıyorum. Geçen yıl başarılı bir sezon geçirdim. Yeni sezon da başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar