Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Şampiyonluk için buradayız

Yozgatspor'la yeniden söz kesen Muharrem, Erkan ve Burak Emre Kayan, takımda hem abilik yapacak, hem de bir üst lige çıkması noktasında önemli görevler üstlenecekler.

Şampiyonluk için buradayız
12 Ekim 2021 22:47
2259

Ergül Mobilya

Yozgatspor’un üç önemli ismi Burak Emre Kayan, Muharrem Kaya ve Erkan Kestir, şampiyonluk için yeniden Kırmızı Siyahlı forma altında buluştular. Birçok takımda forma giyen ve Yozgatspor’da da iki sezon önce şampiyonluk heyecanı yaşayan üç tecrübeli oyuncunun takıma büyük katkı vermesine ve özlenen hedefe giden yolda büyük katkı yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kırmızı Siyahlı formayı daha önce de defalarca giyen ve oynadıkları futbolla taraftarın da gönlünde taht kuran üç önemli isim yeni sezonla birlikte yeniden bir araya geldiler.

TAKIMA TECRÜBE KATTILAR

Hedefini yeniden Üçüncü Lige dönmek olarak belirleyen Kırmızı Siyahlı takımın yeni transferleri Muharrem Kaya, Burak Emre Kayan ve Erkan Kestir, gelir gelmez takıma önemli bir hava kattı. Kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini ve bu büyük camiaya hizmet etmenin büyük gurur olduğunu belirten üç tecrübeli oyuncu, sezon sonunda mutlu sona ulaşmak istediklerini belirttiler. Bu zorlu yolculukta taraftarın desteğine fazlasıyla ihtiyaçlarını olduğunu belirten üç oyuncunun, üstlenecekleri ağabeylik ve maçlarda sergileyecekleri performans, Yozgatspor’un ligdeki konumunu önemli ölçüde belirleyecek.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar