Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Polat Özkan: Yozgat kimsenin değildir

Yozgatspor 1959 FK teknik sorumlusu Polat Özkan, dün akşam Yozgat TV canlı yayında Yozgatspor'a sahip çıkmayanları eleştirdi. Özkan, "Yozgatspor, Yozgat'ındır, Yozgat kimsenin değildir." dedi.

Polat Özkan: Yozgat kimsenin değildir
01 Mart 2022 12:57
1830

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Dün akşam Yozgat TV ekranlarında düzenlenen Yozgatspor'a bağış ve destek yayınına katılan Yozgatspor 1959 FK teknik sorumlusu Polat Özkan, Yozgatspor'a sahip çıkmayanları eleştirdi. Özkan konuşmasında; "Kimse alınmasın, ben Yozgatsporluyum hiçbir partili değilim. Bana kimse kırılmasın, ben bu memleketin evladıyım. Ben maddi ve manevi olarak Yozgatspor'a taşın altına elimi koydum hoca olarak.  Maddi ve manevi çok önemli mesaj veriyorum. Şu an programı yandaşlarına seyrettiği olabilirler, Yozgatspor'a sahip çıkmayanlar şahsım adına söyleyim bu şehirde benim potansiyelim var, farklı zamanlarda biz onlara sahip çıkmayız.

Bugün Yozgatspor'a sahip çıkma günüdür, böyle kapalı kapılar arkasından olaya tepkisiz kalmak yanlıştır. Tekrar ediyorum bak tüm Yozgat seyrediyor Yozgatspor, Yozgat aradaki farkı bana bir anlatın? Olaya siyasi bakılıyorsa veya Yozgatspor öteki bir durumdaysa Yozgatspor ile Yozgat arasındaki farkı bana anlatın, bende deyim ki Yozgatspor'a kimse sahip çıkmasın. Şuan sahip çıkan insanlar asgari ücretle geçinen belki asgari ücretin üzerinde geçinen insanlar. Bu memleketin 4 tane milletvekili var. 2 tanesi Allah razı olsun her platformda sahip çıkıyor, diğerleride sahip çıksın.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat bey, Yozgatspor'a bugün de sahip çıkmayacaksa yarın Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı bittiğinde mi sahip çıkacak. Bugün sahip çıksınlar bu takım Yozgatspor. Bugün Kazım bey olur, yarın Ahmet bey olur. Bu takım Yozgat'ın takımı herkes bu takıma sahip çıksın. Ben maddi durumunda değilim, yine söylüyorum biz peynir ekmekle de olsa bu takımı şampiyon edeceğiz.

Futbolcu arkadaşlarımıza bir birimize söz verdik ancak, yarın biz şampiyon olduğumuzda Cumhuriyet Meydanı'na inince hiç kimse oraya gelemez, hiç kimsenin de oraya gelmeye yüzü olmaz. Ben burdan duygularımı bariz şekilde söyleyim sahip çıksınlar Yozgat, Yozgatspor'un takımıdır. Yozgatspor, Yozgat'ındır Yozgat kimsenin değildir." ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar