Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Cumhuriyet Ortaokulu Yozgat 1.si oldu

Yozgat Merkez Cumhuriyet Ortaokulu İl genelinde düzenlenen Yıldızlar Kız Hentbol final maçını kazanarak Yozgat 1.si oldu.

Cumhuriyet Ortaokulu Yozgat 1.si oldu
15 Ocak 2022 08:50
1163

Ergül Mobilya

Cumhuriyet Ortaokulu Yıldızlar Hentbol takımı final maçını Şehit Adem Cankurtaran Ortaokulu ile oynadı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakada; maçı 10- 4 skor ile Cumhuriyet Ortaokulu kazanarak Yıldızlar Kız Hentbol Yozgat il birincisi oldu.

Yozgat Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Selim Yaman, yaptığı açıklamada; okul takımını ve Beden Eğitimi Öğretmeni Semanur Erkaya’yı başarılarından dolayı kutladığını ve tebrik ettiğini söyledi.

Yaman, “Okul takımımızı kutluyoruz. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Semanur Erkaya önderliğinde düzenli ve disiplinli çalışmanın sonucu olarak okul takimimiz il birinciliğini hak etti. Takımımızı ve Beden Eğitimi Öğretmenimizi tebrik ederim. Burada dostluk, kardeşlik ve spor kazanmıştır. Şehit Adem Cankurtaran Ortaokulu Kız Hentbol Takımımızı ve Beden Eğitimi Öğretmenimizi de tebrik ediyorum. Bu tür etkinlikler, öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeleri ve kendilerini geliştirmeleri açısından da önem arz ediyor. Ayrıca sportif aktivitelerle okullar arası dayanışma sağlandığı gibi öğrencilerimiz ve diğer okul öğrencileri arasında kaynaşmaya da vesile oluyor. Ben okul takımımızı bir kez daha tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar