Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Antalya'da Yozgatlılara teşekkür
Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu (DUYKON)üyesi İstanbul Yozgatlı Dernekler Federasyonun sponsor olduğu, Türkiye 1.lingde olan Yozgat ASP bayan hentbol takımımıza Antalya'da yaşayan Yozgatlılar yalınız bırakmadılar.
Antalya'da Yozgatlılara teşekkür
26 Şubat 2021 09:21
888

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu (DUYKON)eski genel başkanı İstanbul Yozgatlılar (İYF)Genel başkanı Ahmet Yılmaz, gazeteci Doğan Tufan'a verdiği demeçte," İstanbul Yozgatlılar Federasyonumuzun desteklediği Türkiye 1.ligi Yozgat   ASP. bayan Hentbol takımımızın  Antalya'daki maçı için destek istediğimiz Antalya Yozgatlılar derneğimizin başkanı Halis Esmer ve yönetim kurulu arkadaşlarım DUYKON Antalya il temsilcimiz Gökhan Korkmaz, DUYKON Denizli il temsilcimiz Mustafa Yıldız bayan hentbol takımımızı karşılayarak konaklama ve misafir etme konusunda destek olup misafirperverlik ettiler. Yalnız bırakmadılar.

Konaklama ve ağırlama konusunda  hemşehrimiz Business Hotel Metehan Coşkunsu ve oğlu Dünya Yemek sahibi hemşehrimiz Süleyman Demirdağ'ın katkıları ile sağlanmış olup takımımıza destek  olan hemşehrilerime, başkanlarım Halis Esmer Antalya il temsilcimiz Gökhan Korkmaz ve Denizli il temsilcimiz Mustafa Yıldız Dernek yönetim kurulu üyemiz Uğur Aydın, İbrahim Cebeş'e  ayrı,ayrı teşekkür ederim" diyen Ahmet Yılmaz, şöyle devam etti, "Yozgatlıların 1.ling de oynayan göğüsümüzü kapartan, Yozgatımızın tanıtımını yapan takımımıza sahib olan hemşehrilerimle gurur duyuyorum" dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar