Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Anadolu'da Voleybol can çekişiyor

Sorgun Belediyespor kulüp başkanı Ergin Gül, döviz kurlarındaki artışlardan dolayı anadolu kulüplerinin çok zor duruma düştüğünü belirterek, Gençlik ve Spor Bakanlığına seslendi.

Anadolu'da Voleybol can çekişiyor
17 Aralık 2021 10:41
2245

Göktürk VIP Özel Güvenlik
Sorgun Belediyespor kulüp başkanı Ergin Gül, yapmış olduğu yazılı açıklamada; "Biz Anadolu kulüpleri yıllardır sporun tabana yayılması misyonu ile dolu türibünler önünde kısıtlı imkanları sonsuz fedakarlık ile harmanlayarak ayakta kalmaya çalışıyoruz. Ne yazık ki günümüz şartlarında döviz kurlarındaki olağanüstü artış bütçelerimizi yönetilemez hale getirmiştir.
Bu aşamada arkasında yüz yıllık kurumsal yapıların, Bankaların, Holdinglerin olmadığı bu Anadolu kulüplerinin yaşaması yaşatılması sadece bizlerin gayreti fedakarlığı ile artık mümkün değildir. Gençlik ve Spor Bakanımızı, Federasyon Başkanımızı, Spor Toto teşkilatımızı bize can suyu olmaya davet ediyoruz.
Aksi halde 2021-2022 Voleybol Efeler Ligi’nin ikinci yarısının sağlıklı bir şekilde oynayıp sonlandırabileceğimize dair inancımız kaybolacaktır. Durumu kamuoyuna arz ederiz." ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar