Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Akdağmadeni futbolcu fabrikası

Akdağmadeni Yukatel Kayserispor Futbol Okulu'nun 4 başarılı oyuncusu Yukatel Kayserispor altyapı takımına seçilme başarısı gösterdi.

Akdağmadeni futbolcu fabrikası
05 Eylül 2021 12:24
475

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Akdağmadeni Yukatel Kayserispor Futbol Okulu, kısa sürede çok önemli ve ses getiren bir başarıya imza attı. Yıllarca Akdağmadeni Belediyespor’un oyuncusu ve antrenörü olarak görev yapan Hakan Altın ve yine Yozgat hakemlik camiasının tanınan ismi İsmet Yaşar’ın çalıştırdıkları 4 öğrenci Yukatel Kayserispor altyapısına seçilerek geleceğin yıldızı olma yolunda önemli bir adım attılar.

Yozgat futbolu geri gitse de altyapı konusunda kendi çabaları ile önemli işlere imza atan antrenörler yine ses getirmeyi başardılar.

ÇALIŞMALAR MEYVELERİNİ VERİYOR

Yaklaşık bir yıldır Akdağmadeni’nde geleceğin yıldızlarını yetiştirmek, onlara futbolun inceliklerini öğretmek, aynı zamanda sağlıklı birer insan olarak yetişmeleri için gecelerini gündüzlerine katan Akdağmadeni Belediyespor’un eski oyuncusu ve antrenörü olarak görev yapan Hakan Altın ve yine Yozgat hakemlik camiasının tanınan ismi İsmet Yaşar’ın yaptıkları çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.

4 OYUNCU KAYSERİSPOR ALTYAPISINA SEÇİLDİ

Yozgat ve çevre illerde düzenlenen turnuvalarda boy gösteren, antrenörlerinin verdiği programları harfiyyen uygulayan, teknik ve taktik olarak belirli noktaya gelen 2008 doğumlu Muhammet Güler, 2007 doğumlu Alperen Arslan, 2009 doğumlu Arda Yılmaz ve Kubilay Ali Kaymaz, Akdağmadeni Yukatel Kayserispor Futbol Okulu’ndan çıktıkları yolculuğu Kayseri’ye taşımayı başardılar. Süper Ligin önemli kulüplerinden olan Yukatel Kayserispor’un altyapısına seçilen 4 oyuncu, önümüzdeki dönemde sergileyecekleri performansla kendilerini daha yukarılara taşıma imkanına da kavuşmuş olacaklar.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar