Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

AK Gençlik Yozgat Turnuvası başladı

Ak Parti Yozgat Gençlik Kolları tarafından organize edilen 15-25 yaş arası futbol müsabakaları başladı.

AK Gençlik Yozgat Turnuvası başladı
27 Eylül 2021 10:31
797

Ergül Mobilya
AK Gençlik Yozgat Turnuvası adı altında düzenlenen 15-25 yaş futbol müsabakalarına start verdik.
 
Turnuvada 15 Takım 165 Oyuncunun katılımı ile toplamda Final maçı ile birlikte 22 maç yapılacak. Final maçında kazanana Kupa ve Süpriz hediye verilecek. Aynı zamanda maçların dostluk maçı olması kapsamında Hakemlerin değerlendirme sonucu en centilmen futbolcuya, en iyi futbolcuya ve en iyi kaleciye süpriz hediyeler verilecek.
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir konu ile ilgili yazılı olarak yaptığı açıklama; "AK Parti Gençliği olarak Genç kardeşlerimizin her zaman yanında olduğumuzu ve sporun kardeşlik dostluk ve yardımlaşmayı gerektirdiğini hatırlatmak istedik. Bunun ilkini yapmaya başladık ve bundan sonrası içinde Yozgat ve 13 ilçesiyle bu işi daha büyük çaplı yapacağımızı Genç kardeşlerimizin talepleri üzerine değerlendirmekye a"ldık. Bizler Yozgat Gençliğinin spora verdiğini değerde İl Başkanımız Yusuf Başer ve Belediye Başkanımız Celal Köse nin yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyoruz." ifadelerini kullandı.
Ön Eleme öncesi İl Başkanımız Sayın Yusuf Başer, Belediye Başkanımız Sayın Celal Köse ve Kıymetli Misafirlerimiz ile Gençlerimiz bir araya gelerek Futbolda saygının, beraberliğin ve sonucun ise dostluk maçı olmasını temennisinde bulundular.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar