Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Yozgatlı Bilim Adamı Prof. Dr. Taner Demirer'e İYİ Parti'de görev verildi

Yozgat’ın yetiştirdiği başarılı bilim adamlarından Prof. Dr. Taner Demirer'e İYİ Parti’de görev verildi.

Yozgatlı Bilim Adamı Prof. Dr. Taner Demirer'e İYİ Parti'de görev verildi
21 Nisan 2021 11:09
2585

Göktürk VIP Özel Güvenlik

ANKARA Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji, Hematoloji ve İç Hastalıkları Uzmanı, Türkiye Bilimler Akademisi ve Avrupa Bilimler Akademisi asil üyesi hemşehrimiz Prof. Dr. Taner Demirer’e İYİ Parti’de görev verildi.

Demirer, İYİ Parti ARGE Başkanlığı görevine atandı. Demirer yaptığı açıklamada, "Akademik Tıp dünyasındaki çalışmalarımla memleketimin ismini her zaman en üst sıraya taşımaya çalışmış ve bu alanda birçok ilmi kariyer ve ödüle layık görülmüş bir kardeşinizim. Bunca senenin ve çalışmanın birikimini Ülkemin ve memleketimin hizmetine sunmak için yerli ve milli olduğuna inandığım, milli vicdanı ve milli iradeyi temsil ettiğini gördüğüm Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi'nin de tensipleriyle İYİ ler Hareketine katılarak,siyasal çalışmalarımı İYİ PARTİ ailesinde yapma kararı mı buradan tüm kamuoyuna duyurmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Çıktığımız bu yolda halkımız Yaren, Rabbimiz Refik olsun... Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun... Tüm halkımızın destek ve hayır dualarıyla... Hayırlı hizmetler temennisiyle, İYİ ler kazansın..." dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar