Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan'dan; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan, 3 Aralık dünya engelliler günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan'dan; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
03 Aralık 2020 12:44
625

Ergül Mobilya

Başkan Kayhan mesajında; “Sosyal devlet olmanın öncelikle vatandaşlarının sorunlarına vakıf olmayı ve bu sorunların giderilmesi için çaba sarf edilmesi gerektiğini söyledi.

Şu pandemi sürecinde bizler belirli günlerde evimizden çıkamıyoruz diye yakınıyoruz, peki ahval böyle iken ömür boyu evlerinden çıkamayan engelli kardeşlerimizi düşündüğümüzde onların nasıl bir hayatın içerisinde olduklarını daha iyi anlamamız mümkün olmaz mı?

14 Mayıs 2020 tarihinde Sayın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın engelliler haftasında söylediği cümleyi burada tekrar dile getirerek konuşmamın sonuna gelmek istiyorum. Devlet, sadece kendi kendini geçindiremeyecek durumda olan engelli vatandaşına para ödeyerek sorumluluğundan kendini kurtaramaz. Devlet aynı zamanda engellilerin onurlarını kırmadan ekonomik özgürlüklerini kazandıracak adımlar atarak yasal ve ahlaki zorunluluğunu yerine getirmiş olacak. Buradan tüm engelli vatandaşlarımızı saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum." dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar