Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Taner Demirer, ilk seçimde İYİ Parti iktidar olacak

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan yardımcısı ve ARGE Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer, partisinin Şefaatli İlçe Başkanlığı ziyaretinde partilileri ile bir araya geldi.

Taner Demirer, ilk seçimde İYİ Parti iktidar olacak
05 Eylül 2021 12:57
777

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Ankara Üniversitesi Onokoloji, Hematoloji ve İç Hastalıkları Uzmanı hemşehrimiz Prof. Dr. Taner Demirer, bu hafta sonunda Yozgat'ın Şefaatli ilçesine gelerek, burada parti teşkilatıyla düzenlenen bir toplantıya katıldı, ardından ise ziyaret ettiği Şefaatlili esnafların sorunlarını dinledi.

Şefaatli ilçesindeki İYİ parti ilçe binasında bütün teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Demirer, partililerin kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür etti. Teşkilat yönetimi ile ortaklaşa yaptığı ziyaret toplantısında parti içi meseleri konuşan Demirer, toplantının ardından ilçedeki tüm esnafları teker teker dolaşıp sıkıntıları konusunda bilgi edindi. Demirer önümüzdeki dönemde yapılacak ilk seçimlerde İYİ partinin iktidar olacağını ve başta esnaf olmak üzere tüm kesimlerin ekonomik sorunlarına neşter vurarak çözüm bulacağını söyledi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Ali can
05 Eylül 2021 18:00
İyi parti geri geri ikdidar bun ların peşinden gidilmez 😂😂

En çok okunanlar