Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Prof. Dr. Taner Demirer, partilileri ile bir araya geldi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirer, partisinin Yozgat İl Başkanlığı ziyaretinde partilileri ile bir araya geldi.

Prof. Dr. Taner Demirer, partilileri ile bir araya geldi
17 Temmuz 2021 17:38
1537

Göktürk VIP Özel Güvenlik

Konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yapan Prof. Dr. Taner Demirer, “Yozgat’ımızda değerli partililerimizle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Partimiz ülkemiz genelinde her geçen gün desteğini artırarak yükselen bir konumda bulunuyor. Türkiye yakın bir zamanda Cumhur İttifakının elinden yönetimi halkımızın iradesiyle alarak adaletli bir şekilde ülkemizi yönetecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. İlleri, ilçeleri, beldeleri ve köyleri geziyoruz. Vatandaşımız umut olarak Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i ve İYİ Parti’yi görüyor.  Şuna bütün kalbimizle inanıyoruz ki, önümüzdeki ilk seçimlerde Millet İttifakı iktidara gelecek ve bu haksızlıklara, adaletsizliklere son verecek.” dedi.

Her türlü olası bir seçime hazır olduklarını vurgulayan Demirer, “Bugün baktığımızda ülkemiz ekonomisi tarihin en kötü değerlerine sahip. Çiftçimiz, esnafımız, işçimiz, asgari ücretlimiz kısacası toplumumuzun her kesimi büyük bir sıkıntı içerisinde yarınından endişe eder hale geldi. Halkımız sabırsızlıkla önlerine gelecek sandığı bekliyor. AK Parti’nin kendi içerisinde düştüğü durum ortada. İnşallah bizim iktidarımız döneminde yanlışlara dur diyeceğiz ve son vereceğiz. 3 yetmedi 5, beşte yetmedi 8-9 yerden maaş alanları görüyoruz. israf ekonomisi demek ki böyle bir şey. Ama biz geldiğimizde buna da son vereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bize düşen ülkemizin yeniden demokratikleşmesi noktasında partimizin en alt kademesinden en üst kademesine varana kadar canla başla çalışmalıyız.”diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Demirer, İl Başkanlığında düzenlenen toplantının ardından Akdağmadeni ilçesinde partilileri ile bir araya gelerek, yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar