Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Prof. Dr. Taner Demirer’e Çayıralan’da yoğun ilgi

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Prof Dr Taner Demirer, ilçe ziyaretleri kapsamında ziyaret ettiği Çayıralan’da vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Prof. Dr. Taner Demirer’e Çayıralan’da yoğun ilgi
20 Eylül 2021 09:51
372

Ergül Mobilya

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji uzmanı ve Türkiye Bilimler Akademisi Üyesi Prof.Dr.Taner Demirer,haftalık ilçe gezilerini sürdürüyor.
Çayıralan ziyaretinde partisinin ilçe teşkilatı, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Prof Dr Demirer’e ; İYİ Parti Ankara Sincan İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Uğurlu, Sorgun İlçe Başkanı Fatih Sungur, Akdağmadeni İlçe Başkanı Süleyman Gök,Kadışehri İlçe Başkanı Hüseyin Karadavut ve Çandır İlçe Başkan Osman Gümüş eşlik etti.

Çayıralan’da İlçe Başkanı Halit Coşkun tarafından karşılanan Demirer burada partisinin ilçe başkanlığına geçerek partilileri ile sohbet etti.
Demirer, yaptığı konuşmada İYİ Partiye ilgi ve teveccühün her geçen gün artarak devam ettiğini belirtti.


Prof. Dr. Demirer, “Vatandaşımız umut olarak Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i ve İYİ Parti’yi görüyor. Şuna bütün kalbimizle inanıyoruz ki, önümüzdeki ilk seçimlerde Millet İttifakı etleri iktidara gelecek ve bu haksızlıklara, adaletsizliklere son verecek.” dedi.
Daha sonra beraberindeki kalabalık gurupla esnaf ziyaretleri yapan Demirer ,bir kahvehane oturup vatandaşlarla sohbet etti. Demirer,“Bugün halimize baktığımızda çiftçimiz, esnafımız, işçimiz, asgari ücretlimiz kısacası toplumumuzun her kesimi büyük bir sıkıntı içerisinde yarınından endişe eder hale geldi. Halkımız sabırsızlıkla önlerine gelecek sandığı bekliyor. AK Parti’nin kendi içerisinde düştüğü durum ortada. İnşallah bizim iktidarımız döneminde yanlışlara dur diyeceğiz ve son vereceğiz.”diye konuştu.


Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından İlçe Belediye Bakanlığını da ziyaret eden Prof.Demirer akşam saatlerinde ise tekrar Ankara’ya döndü.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar