Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Milletvekili Sedef, seçim varmış gibi çalışıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili, Dijital Mecralar Komisyonu üyesi İbrahim Ethem Sedef, ilçe ziyaretleri kapsamında Akdağmadeni’nde hemşerileri ile buluştu.

Milletvekili Sedef, seçim varmış gibi çalışıyor
10 Ağustos 2021 09:50
1007

Göktürk VIP Özel Güvenlik

İlçe, belde ve köylerde ziyaretlerde bulunarak vatandaşların sorun ve isteklerini yerinde dinleyen Milletvekili Sedef’in bugün ki durağı Akdağmadeni İlçesi oldu.


Geçtiğimiz günlerde de yine ziyaret ettiği Akdağmadeni ilçesini bugünde ziyaret eden Milletvekili Sedef, İlçe Teşkilatında partilileri ile bir araya geldi.Yangın bölgesine ulaştırılmak üzere yardım kampanyası Konteynırını ziyaret eden Sedef, Belediye Başkanı Nezih Yalçın ve MHP İlçe Başkanı Adem Alıç’a teşekkür etti.

Sedef, “Akdağmadeni İlçemizde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatlarıyla ülkemizde yaşanan yangın bölgelerine MHP Belediyeleri tarafından organize edilen yardım kampanyası konteynırını ziyaret ettik. Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımızın gayreti ve halkımızın desteği ile kampanyaya büyük destekte bulunulduğunu gördük. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Akdağmadenili hemşerilerimiz kampanyaya verdiği desteğe sonsuz teşekkür ediyoruz.”diye konuştu.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar