Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
MHP Yozgat Milletvekili SEDEF: Ülkücüler Hesap Yapmaz!
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Yozgat İl Kongresinde yaptığı konuşmada Ülkücülerin vatan millet söz konusu olduğu zaman hiçbir zaman hesap yapmadığını ve yapmayacağını söyledi.
MHP Yozgat Milletvekili SEDEF: Ülkücüler Hesap Yapmaz!
18 Ekim 2020 17:45
969

Ergül Mobilya

MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Yozgat İl Kongresinde yaptığı konuşmada Ülkücülerin vatan millet söz konusu olduğu zaman hiçbir zaman hesap yapmadığını ve yapmayacağını söyledi. Sedef, “Ülkemiz yedi düvelle mücadele verirken biz ülkücüler hiçbir hesap yapmadan vatanımızı milletimizi bayrağımızı ezanımızın yanında olduk Türk Milliyetçisiyiz dedik ve Milliyetçisi olduğumuz bu millet için nasıl daha önce şehitler verdik canımızı kanımızı ortaya koyduysak yine bugün Milliyetçi Hareket Partisin 51. Yılında yine canımızı vermek için seve seve veririz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat İl Kongresinde bir konuşma yapan Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, çok önemli mesajlar verdi.

DURUŞUMUZU BOZMADIK

Ülkücülerin vatan millet söz konusu olduğu zaman hiçbir zaman hesap yapmadığını belirten MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, şunları söyledi: “ 2021 yılının mart ayında Milliyetçi Hareket Partisi büyük kurultayını yapma kararı aldı ve önce ilçelerimizde başlayan kongrelerimiz şuanda Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde il kongreleri devam ediyor. Bugün yine 9 ilimizde İl kongrelerimiz yapılmakta bu vesile ile il başkanlığına seçilecek dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bildiğiniz gibi Ülkemiz ateş çemberinden geçiyor ve kısa tarihimizde birçok konuyu Türkiye adeta bir kurtuluş savaşı mücadelesi verir gibi birçok meseleyi de o şekilde aynı mücadele ruhu ile Allaha şükürler olsun ki Türk milletinin duruşu o vadelerden bizi kolayca çıkmamızı ve Türkiye Cumhuriyeti devletini dimdik sağlam bir şekilde nasıl ayakta durduğunu da tüm dünyaya göstermiş oldu.

CANIMIZ VATANA FEDA

Ülkemiz yedi düvelle mücadele verirken biz ülkücüler hiçbir hesap yapmadan vatanımızı milletimizi bayrağımızı ezanımızın yanında olduk Türk Milliyetçisiyiz dedik ve Milliyetçisi olduğumuz bu millet için nasıl daha önce şehitler verdik canımızı kanımızı ortaya koyduysak yine bugün Milliyetçi Hareket Partisin 51. Yılında yine canımızı vermek için seve seve veririz. 51. Yılında Milliyetçi Hareket Partisi’nin bugünlere gelmesinde siz değerli Ülküdaşlarımızın değerli büyüklerimizin her birinizin emeği var. Bununla birlikte şahsım olmak üzere Milletvekili seçimlerinde vermiş olduğunuz destekler bizleri Yozgat’ı temsil adına Türkiye Millet Meclisine gönderdiniz. Yozgat’ımız şirin ama şirin olduğu kadarıyla Ülkeye hainlik yapmayı planlayanlar karşısında dik duruşu ile Bozok Yaylasının yiğit evlatları ünvanı ile Milli ve manevi değerlere sahip çıkan bir millettir. Allah’a hamd olsun ki Yozgatlı olmaktan hep gurur duydum. Yapılan İl Başkanlığı seçiminin Ülkemize ve  Yozgat’ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar