Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
MHP Yozgat Milletvekili Sedef, terörle müzakere değil mücadele edilecektir
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Katip Üyesi İbrahim Ethem Sedef, TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına söz alarak terörle müzakere değil mücadele edilecektir dedi.
MHP Yozgat Milletvekili Sedef, terörle müzakere değil mücadele edilecektir
31 Aralık 2020 08:46
359

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Katip Üyesi İbrahim Ethem Sedef, TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına söz alarak terörle müzakere değil mücadele edilecektir dedi.

MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına söz alarak terörle müzakere değil mücadele edilecektir dedi.

Sedef konuşmasında; "Yürütülecek kararlı mücadele ile bölücü terör uluslararası uzantıları dâhil olmak üzere en kısa zamanda kesin olarak bitirilecektir. Güvenlik birimlerimiz destansı ve tarihe kazınacak bir mücadele sergilemektedir. Her biriyle gurur duyuyor şükranlarımızı iletiyoruz. Bu uğurda gözünü kırpmadan can veren ve gazi olan yiğitlerimizi saygıyla anıyor hatıraları önünde hürmetle eğildiğimizi ifade etmek istiyorum." dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar