Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat FM & Yozgat TV
Müzik Akışı
Program Adı
MHP'li Sedef’ten Ankara'ya çıkartma
MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef’ten Yozgat'ın MHP'li sekiz Belediye Başkanı ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığına çıkartma.
MHP'li Sedef’ten Ankara'ya çıkartma
05 Şubat 2021 11:12
1118

MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef beraberinde Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, Sarıkaya Belediye başkanı Ömer Açıkel, Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca, Yenipazar Belediye Başkanı Menderes Baran, Çiğdemli Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Araplı Belediye Başkanı Adem Ertuğrul, Oluközü Belediye Başkanı Hasan Aydınsoy ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM'u makamında ziyaret ederek İlçe ve Belde belediyelerinin hizmet kalitelerini artırmak için hazırladıkları projeleri sunarak destek talep ettiler.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum Yozgat heyetine gereken ilgiyi göstererek Belediyelerin projeleri için hibe destek ve kredi imkanları sağladı.
MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem yaptığı açıklamada Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM'a Yozgat için ilgi ve destekleri için teşekkür etti. 

MHP’li Sedef "Yozgat'ımızın Yiğit Belediye Başkanları ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM ve Bakanlık bürokratlarımıza ziyaret gerçekleştirdik. Sayın Bakanın heyetimizi kabulleri ve Belediye Başkanlarımızın hemşerilerimize hizmet yolunda taleplerini dinledikleri ve gerekli ilgiyi gösterdikleri için çok teşekkür ediyoruz. 
YOZGATIMIZA HAYIRLI OLSUN CUMHUR İTTİFAKI MİLLET AKLI... " dedi.

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar