Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Mecliste Ethem Sedef etkisi!

MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef’in Parti içerisinde ne kadar etkin bir siyasetçi olduğu il ve ilçe seçimleri öncesinde bir kez daha ortaya çıktı.

Mecliste Ethem Sedef etkisi!
17 Ekim 2020 09:11
1410

Ergül Mobilya

MHP Yozgat Millletvekili Ethem Sedef’in  Parti içerisinde ne kadar etkin bir siyasetçi olduğu il ve ilçe seçimleri öncesinde bir kez daha ortaya çıktı. Seçildiği günden itibaren çalışkanlığı, babacan tavırları, girişken kişiliği ile kendisini kısa bir sürede MHP Grubu içerisinde kabul ettiren Sedef’in bu görüntüsü Genel Merkez tarafından da karşılık buldu. Birçok ildeki kongrelere koordinator ve divan başkanı olarak sadece 1 Genel Başkan yardımcısı ya da en fazla 2 milletvekili katılırken Yozgat’a 1’i genel başkan yardımcısı olmak üzere tam 4 milletvekilinin gelmesi Sedef’in etkinliğini de gözler önüne serdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın başka bir il kongresine divan başkanlığı yaptığı için katılamayacağı Yozgat İl Kongresine Divan Başkanı olarak Çorum Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve Yozgat Milletvekili Ethem Sedef olmak üzere 4 milletvekili katılacak. Yozgat Sedef’in sayesinde İl Kongresinde tam anlamıyla gövde gösterisi yapacak ve diğer partilere de Yozgat’ın etkinliğini bir kez daha gösterme imkanı bulmuş olacak.  

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Burcu kablan
17 Ekim 2020 17:52
Etkin olmuşta nolmus allah aşkına yozgat halkından oyunu alıp meclise giden ya da başkan olan kimsenin yozgata bir faydası olmuyor. Kendi ceplerini doldurup sirtini dönüyor. Bize memlekete olan gözle görülür faydalarından bahsedin artık bıktık bu kendine müslümanlardan..

En çok okunanlar