Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

Kılıçdaroğlu'nun Yozgat programı netleşti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yozgat’a yapacağı ziyaretin ayrıntıları netlik kazandı. Kılıçdaroğlu sabah kahvaltısını Yerköy ilçesinin Sekili köyünde çiftçiler ve muhtarlarla birlikte yapacak.

Kılıçdaroğlu'nun Yozgat programı netleşti
01 Kasım 2021 09:24
3465

Göktürk VIP Özel Güvenlik

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Kasım Çarşamba günü Yozgat’a yapacağı ziyaretin ayrıntıları belli oldu. CHP Yozgat İl Başkanı Abdullah Yaşar, Çarşamba günü sabah karayolu ile gelecek olan Kılıçdaroğlu’nu saat 10.00'da Yerköy ilçesinin Sekili köyünde kahvaltı yapıp, çiftçi ve köy muhtarlarının sorunlarını dinleyeceğini bildirdi.

Saat 11.30'dan itibaren Yozgat'ta ziyaretlerde bulunmaya başlayacak olan Kıçdaroğlu, saat 12.00'da Belediye Kültür Merkezinde Muhtarlar, STK ve Kanaat önderleriyle toplantı yapacak. Ardından Un Pazarında esnafı ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu buradan Grand Ser Oteline geçecek. Engelsiz Yaşam ile emekli Din Görevlileri ile buluşma etkinliğine katılacak olan Kılıçdaroğlu il merkezinden saat 17.00'de ayrılarak Sorgun ilçesinin Bahadın Beldesine gidecek, oradan da Çayıralan ilçesine geçecek. Kılıçdaroğlu, akşam Uzunlu Beldesine yapacağı ziyaretin ardından Ankara'ya dönecek.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Kocakurt
01 Kasım 2021 10:23
Ne işi var Mübarek Topraklarda At hırsızının

En çok okunanlar