Şu anda çalan
Sanatçı bilgisi getiriliyor
Şarkı bilgisi getiriliyor
CANLI
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Müzik Akışı
Yozgat Haber - Yozgat FM, Yozgat Son dakika Haberleri
Advertisement Advertisement

İYİ Partili Demirer: "Vatandaş Kan Ağlıyor"

İYİ Parti Genel Merkezi Toplumsal Politikalar Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer, ilçe ziyaretleri kapsamında Çekerek'te parti teşkilatı ile bir araya geldi.

İYİ Partili Demirer: "Vatandaş Kan Ağlıyor"
22 Kasım 2021 11:29
1543

Ergül Mobilya

İYİ parti’nin Toplumsal Politikalar başkan yardımcısı  ve AR-GE başkanı, bu hafta sonunu da Yozgat'ın Çekerek ilçesinde geçirdi. İYİ parti Yüksek istişare kurulu üyesi emekli bürokrat  hemşehrimiz Murat Bayar’la birlikte Ankara'dan Çekerek ilçesine gelen Prof. Dr. Taner Demirer, burada İYİ Parti teşkilatıyla buluştu. İYİ Parti saflarına katıldıktan sonra Yozgat il genelinde İYİ parti teşkilatlarına yeni bir ruh ve heyacan kazandıran Demirer, diğer ilçelerde olduğu gibi Çekerekte de yoğun ilgiyle karşılandı.

Toplantıda konuşan Prof. Dr. Taner Demirer ülkemizin ekonomik, sosyal ve siyasal ,hatta her alanda kaos içerisinde bulunduğunu belirterek, “Türkiye iyi değil,maalesef çok kötü yönetiliyor. Mutfaklar yanıyor. Çiftçimiz, işçimiz, esnafımız perişan. Türkiye'nin iyi partinin iyi yönetimine ihtiyacı var. Denizli mitinginde gördüğünüz gibi vatandaşımız bizi iktidara çağırıyor” dedi.

Demirer toplantı sonrasında Çekerek ilçesindeki tüm esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek hal hatır sordu. Esnaflardan sıkıntı ve şikayetleri konusunda bilgi alan Demirer, Türkiye'yi yeni bir erken seçimin beklediğini  ifade ederek “İlk seçimde İYİ partinin iktidarında esnafımız rahatlayacak ve ekonomimiz de iyi olacak.” dedi.

DAHA FAZLA YOZGAT HABERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ YOZGAT HABER

Yorumlar


Henüz yorum eklenmemiş.

En çok okunanlar